Detektivové prodejny DM Tilleho nám. 792
BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt : el. : 721954166 (9-16 : 00 hod. v pracovní dny), e-mail : nabor.centrum bohemiamarten.czNáplň práce : pochůzka po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování daných bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Jedná se o 10ti hodinové směny.Požadujeme : dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování,výpis z RT, věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, praxe výhodou není však podmínkou.

Certifikát strážného, pokud nemáte, zajistíme. Možnost práce i na DPP.Nabízíme : práci v silné a stabilní společnosti, odměny a bonusy za splnění cílů, odpovídající platové ohodnocení, možnost zálohy na mzdu.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru. Nástup možný ihned.Pro informaci ohledně pracovního místa volat 721 954 166 Po-Pa od 9.

00-16.00 hod. nebo na e-mail : nabor.centrum bohemiamarten.cz- proplacení dopravy- spoluúčast na ubytování 4.000,-Kč- příplatek za přesčasy - zaškolení v Ostravě

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost