Projektant/ka energetik/energetička
Tractebel Engineering a.s.
Pardubice, Česká republika
před 15 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Tractebel Engineering a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : vysokoškolské vzdělání
  • lokalita : Pernerova 168, Pardubice 2 (Pardubice), 53002
  • Přidáno : 5.1.2019
  • Strojní inženýři :

    Místo výkonu práce Pardubice - Pernerova

    Nástup dle dohody.

    Náplň práce : Zpracování částí projektové dokumentace energetických celků : (studie proveditelnosti, dokumentace pro výběr dodavatele a pro legislativní procesy, basic design).

    Požadujeme : VŠ strojní obor energetika nebo technika prostředí, znalost práce s PC - MS Office, AutoCAD, znalost angličtiny, odborná praxe výhodou nikoli však podmínkou, mzda podle znalostí a praxe.

    případě absolventa práce pod vedením zkušených pracovníků.

    Nabízíme : zajímavou práci na projektech pro tuzemské i zahraniční firmy, 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování, placené přesčasy, možnost práce i v zahraničí, po 1 roce je možná změna prac.

    poměru na dobu neurčitou, možnost odborného růstu.

    Místo je vhodné pro absolventy.

    První kontakt e-mailem nebo telefonicky - v pracovní dny 7 : 00 - 15 : 00

    Vyžadované vzdělání : Bakalářské

    Hrubá mzda : 25 000 40 000 Kč / měsíc

    Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    AddThis Sharing ButtonsShare to FacebookFacebookShare to TwitterTwitterShare to MoreAddThis