BOZP/PO TECHNIK (VÝROBA)
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Třebíč, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Máte certifikaci OZO BOZP a zkušenosti z výrobní společnosti v oblasti prevenci rizik v BOZP a PO? Do středně velké společnosti hledáme technika, který celou oblast převezme a bude dále rozvíjet.

Znalost AJ či NJ výhodou. Zajímavý plat i benefity.

CO BUDETE DĚLAT?

  • Zaštiťovat oblast BOZP a PO pro výrobní firmu o velikosti ca. 150-200 zaměstnanců
  • Spolupracovat na realizaci výstavby nových výrobních hal v Třebíči
  • Identifikovat a hodnotit rizika
  • Zpracovávat dokumentaci, aktualizovat stávající
  • Provádět kontroly na pracovišti
  • Spolupracovat na šetření pracovních úrazů
  • Spolupracovat s kolegy napříč celou firmou v rámci kontroly a prevence
  • CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

  • Zajímavou mzdu a jeden plat ročně navíc
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Měsíční bonusy za docházku
  • Příspěvek na životko a penzijko
  • Hrazené jazykové kurzy
  • Zajímavé akce pro zaměstnance
  • Místo výkonu práce : region Třebíč
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.