PROCESNÍ ANALYTIK ERP
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Police, CZ
před 22 hodinami
source : Easy-prace.cz

Máte pokročilou analytickou znalost ERP (ideálně SAP) a aktivní angličtinu (min. B2)? Úspěšný start-up z Třebíčska hledá právě vás! Čekají vás zajímavé projekty v Čechách i zahraničí, flexibilní pracovní doba a možnost home-office.

CO BUDETE DĚLAT? Analyzovat funkce a procesy stávajícího ERP Navrhovat řešení na optimalizaci systému dle požadavků zákazníka Komunikovat s programátory a testery Cestovat za klienty po ČR a celém světě Školit koncové uživateleNabízíme : Dynamickou práci v úspěšném start-upu Fixní plat + odměny za projekty, školící dny aj.

Mladý a schopný kolektiv Důkladné zaškolení v Třebíči či Praze Pružnou pracovní dobu Možnost práce na HPP i ŽL Podporu ve vzdělávání Firemní akce Zázemí kanceláře : Celá ČR (částečný home office)Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost