DĚLNÍK, DĚLNICE NA PROVOZE KONFEKCE
CONROP, s.r.o.
Bolatice, Czech Republic
před 55 minutou
source : Hitprace

KO : Eva Holaňová, tel. 553 751 266, 734 644 261 - VOLEJTE PO - PÁ 8 : 00 - 14 : 00 hod., e-mail : personalistika conrop.

com. Výběrová řízení probíhají po předchozí telefonické domluvě.Na pracovišti je riziko hluku. Vzdělání : základní, výhodou vyučení v oboru šička, švadlena, krejčová.

Na šití vaků zaučujeme, záuční doba jsou 3 měsíce.1-směnný provoz : ranní 6 : 00 - 14 : 00 hod., pracovní smlouva na dobu určitou : 9 měsíců s možností prodloužení pracovního poměru, pracoviště Bolatice, nástup ihned.

Nástupní bonus 10 000 Kč.Prioritou je šití velkoobjemových vaků (zaučujeme), dále další práce související s výrobou vaků - balení, skládání a vázání vaků, lepení fólie, pomocné práce na provoze. http : / / www.conrop.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost