Vedoucí směny - logistika
Filipa PLUS k.s.
Kosmonosy, CZ
před 6 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Filipa PLUS k.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Kosmonosy
  • Přidáno : 12.10.2018
  • Řídící pracovníci v oblasti logistiky :

    Místo výkonu práce :

    Kosmonosy, Průmyslová ul.

    Prvotní kontakt : tel. : 727 981 161 (9-16 hod.), e-mail : blanka.niebrojova filipa.cz

    Náplň práce :

  • koordinace a vedení týmu do 20 zaměstnanců
  • každodenní kontrola zaměstnanců
  • dohled nad dodržováním pracovních postupů
  • hodnocení podřízených zaměstnanců
  • odpovědnost za zajišťování a plnění zakázek, kvalitu
  • odpovědnost za dodržování směrnic, ŘS, BOZP, PO
  • práce se systémem SAP
  • Znalosti a dovednosti :

  • praxe v logistice v oblasti automotive na obdobné pozici min. 1 rok
  • zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • znalost práce na PC, office, WMS, TMS
  • organizační a komunikační schopnosti
  • Nabízíme :

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • další odborné vzdělávání dle požadavků pracovní pozice
  • Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 80 Kč plně hrazené zaměstnavatelem.

    Vyžadované vzdělání : Nižší střední odborné