Pracovník/ice přímé obslužné péče
Domov pro seniory Kaplice
Kaplice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Poskytování zvlášť obtížné a namáhavé komplexní přímé obslužné péče o fyzicky a psychicky postižené klienty, poskytování pomoci při vytváření základních sociálních a společenských kontaktů, posilování životní aktivizace aklientů a uspokojování jejich psychosociálních potřeb.

Požadujeme : Bezúhonnost (dle 79 odst. 2 a 3 zákona 108 / 2006 Sb.)Zdravotní způsobilost.Odborná způsobilost - zákon 108 / 2006 Sb.

115 odst. 1 písm. b), 116 odst. 1 písm. b)Nástup do nového moderně vybaveného Domova pro seniory v Kaplici, stabilní zázemí organizace s více jak dvacetiletou tradicí.

Práce v dynamickém kolektivu. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, nepřetržitý provoz, hrubá mzda od 27.

000,- - 31.000,- Kč.Zaměstnanecké výhody : příspěvek na stravování, stabilní zázemí organizace, podpora odborného růstu.Kontakt po-pá 8 : 00 - 15 : 00 hodin paní Ivana Sládková, tel. 734 579 437

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost