výrobní operátor/operátorka ve směnném provozu
Mondelez CR Biscuit Production s.r.o.
Lovosice, Czech Republic
před 7 hodinami
source : Hitprace

náplň práce : ? obsluha výrobních zařízení v rámci pozice výrobního operátora. Požadujeme : ? učenlivost, zodpovědnost? samostatnost, spolehlivostJedná se o dvousměnný, třísměnný, čtyřsměnný a nepřetržitý provoz.

Nabízíme : ? zaškolení a možnost dalšího rozvoje? příplatky za práci ve 3 směnném / 4 směnném provoze? prémie? 5 týdnů dovolené?

zvýhodněné závodní stravování? příspěvek na penzijní připojištění a zvýhodněné životní pojištění? benefitní SODEXO karta?

zvýhodněná MULTISPORT karta? zvýhodněný Vodafone zaměstnanecký tarif / telefon? odměny při pracovních jubileích a další výhody plynoucí z Kolektivní smlouvy?

společenské akce pro zaměstnance? 2x ročně deputát pro zaměstnance složený z výrobků společnosti? možnost odkupu firemních produktů za zvýhodněné cenyZpůsob prvního kontaktu : telefonicky od 8.00- 16.00 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost