Řidič nákladního automobilu, vnitro + EU vozidlo – Sólo auto 7,5 - 12t nebo 18t – 26t
JV - FRUIT s.r.o.
Olomouc, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Na zákopě č.p. 443 / 2, Olomouc.Jedná se o práci řidiče v nákladní autodopravě, jezdíme převážně na vnitru, občas EU (z EU převážně jen Slovensko), pracovní týden pondělí až pátek, volné víkendy, přes týden většinou spaní ve vozidle dle cesty.

Požadujeme flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, řidičský průkaz sk. C, platný profesní průkaz, karta řidiče, technické zaměření velkou výhodou.

Nabízíme stálou práci v pružném kolektivu, mzdové ohodnocení, možnost profesního růstu a přechodu na větší vozidlo s lepším mzdovým ohodnocením.

Pokud projevíte o námi nabízené pracovní místo zájem, očekáváme Vás osobně na adrese JV-FRUIT s.r.o., Na zákopě 2, Olomouc, kontakt p.

Šrot tel. použijte odpovědní formulář, sebou přineste profesní životopis. Nebo zašlete email s profesním životopisem na : použijte odpovědní formulář a v předmětu uveďte "ŘIDIČ DOPRAVA C".

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost