Obchodník / marketolog
WESTPACK, s.r.o.
Otrokovice
před 3 dny
source : Hitprace

Westpack s.r.o. realizuje na českém a evropském trhu kvalitní dekorace a potisk skleněných a plastových lahví, sklenic i obalů.

Používáme řadu technologií jakými jsou sítotisk, potisk drahými kovy, coating, obtisky, termoetikety. Hledáme zkušeného experta na pozici marketing a obchodní vztahy.

Pracovní náplní je : o analýza trhu a příprava marketingových materiálůo navázání nových obchodních vztahů s potenciálními zákazníky a udržování vztahů se stávajícími obchodními partnery o vedení statistik objednávek a pravidelný průzkum u zákazníkůo PR, správa sociálních sítí, copywriting, propagace a prezentace společnosti a výrobků Potřebné dovednosti na pozici marketologa jsou : o skvělé komunikační a organizační schopnostio kreativita a samostatnost při prácio dochvilnost a přesnosto znalost anglického jazyka (znalost německého jazyka je vítaná)o základní znalosti MS Word, Excel, Outlooko pracovní zkušenost na obdobné pozici je vítanáo požadované jazyky : angličtina (znalost německého jazyka je vítaná)Práce u nás přináší následující výhody : o prostor pro kreativitu o nové dovednosti a pracovní zkušenosti při služebních cestácho možnost občasné práce z domovao zajímavý bonusový systém o služební mobilo dovolená 4 týdnyo benefity : bonusy, možnost občasné home officeo typ pracovního poměru : dle domluvy

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost