Provozní konferenčního centra Secese v Plzni
Plzeňský Prazdroj, a.s.
Plzeň-Východní Předměstí, CZ
před 13 dny

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Charakteristika pozice :

Do Konferenčního centra Plzeňského Prazdroje hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Vedoucí provozu konferenčního centra.

Nový kolega či kolegyně bude dohlížet na špičkovou kvalitu služeb Konferenčního centra společnosti. Bude vytvářet podmínky pro poskytování bezchybného zákaznického servisu v rámci komerčních i nekomerčních pronájmů a speciálních zážitkových programů s cílem posilování loajality k brandům PPAS a trvalého budování dobrého jména společnosti.

Náplň práce :

  • Vedení a řízení Konferenčního centra
  • Koordinace pokladních, informačních a reservačních služeb v Konferenčním centru
  • Zodpovědnost za skladové hospodářství centra
  • Zajištění přípravy, realizace a vysoké kvality služeb komplexu Konferenčního centra při externím i interním pronájmu a VIP akcích
  • Podílení se na přípravě a implementaci nabídky nových zážitkových programů
  • Zajištění komunikace s dodavateli a administrativní podporyK onferenčního centra (objednávky, faktury atd.)
  • Požadavky :

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Praxe s vedením týmu nejlépe v restauračním nebo hotelovém provozu
  • Orientace na zákazníka
  • Týmová spolupráce
  • Obchodní vyjednávání
  • Prezentační dovednosti
  • Nabízíme :

  • Práci pro jedničku na pivním trhu
  • Motivující ohodnocení, široké portfolium benefitů
  • Samostatnou a odpovědnou pozici
  • Rozmanitou pracovní náplň
  • Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Požádat