IT ERP Project Manager
Honeywell, spol. s r.o.
Brno, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem. Podpora rozvoje IT strategie a poskytování efektivních odborných znalostí v oblasti řízení projektů pro podnikové aplikace a analytické IT.

Budete podporovat vedoucí pracovníky IT k definování požadavků a implementaci projektů SAP na základě standardních globálních návrhových modelů (GDM).

Níže uvedené je vítáno : " Výborná znalost anglického jazyka" Bakalářský vzdělání v oboru informatiky, strojírenství nebo v příbuzném oboru" Zkušenosti s prací pro externími partnery, zákazníky a poskytovatele dat" Zkušenosti s řízením projektů" Zkušenosti s poskytováním projektů SAP a znalost obchodních procesů Zaměstnanecké výhody : Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost