Adexpres - Digital Junior Account Manager
Dentsu Czech Republic
Praha, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Do našeho týmu Client Service hledáme kolegu na pozici Digital Junior Account Manager, kterého baví svět digitálních médií a zajímají se o nové trendy na trhu.

Jsme tým nadšenců, kteří rádi posouvají sebe, tým i klienty kupředu. Co tě u nás čeká? Péči o zajímavé klienty a každodenní komunikaci s nimi* Plánování a taktika online mediálních kampaní a vymýšlení řešení* Konzultace, analýzu a vyhodnocení výsledků pro klienta* Komunikaci s médii a vyjednávání podmínek s dodavateli* Získáš široký přehled o všech kanálech nejenom online marketingu* Můžeš pomoci známým značkám růst

 • Hledání inspirace napříč týmy celého Dentsu CZ, ale i našich zahraničních kolegů* Zkoušení nových věcí, které na trhu ještě nikdo nedělal* Nebudeš mít nouzi o vzdělávání a rozvoj Bez čeho se u nás neobejdeš : Zkušeností s komunikací s klienty, marketingu či jiné mediální agentury* Alespoň základní povědomí o online médiích a reklamních nástrojích* Velmi dobrých komunikačních a prezentačních schopností s týmem i klientem se zkrátka umíš dohodnout* Analytického myšlení a schopnosti pracovat s čísly* Ochoty se neustále vzdělávat a učit, abys tak posouval / a sebe, tým i klienta kupředu* Umění ohlídat si termíny a to i u druhé strany* Angličtiny na komunikativní úrovni* Dobré znalosti MS Office, zejména v Excelu a PowerPointu* Psané a mluvené češtiny na úrovni rodilého mluvčího Jak probíhá proces náboru?
 • prvním kole se potkáš se svým potenciálním budoucím nadřízeným a HR. Po schůzce si tvé dovednosti otestujeme na našem zadání, na které budeš mít 3 dny na zpracování.

  Druhým kolem schůzky je představení vypracovaného zadání a setkání s širším týmem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost