Pracovník elektro MaR
APROFES,s.r.o.
Praha-Bubeneč, CZ
před 18 hodinami
source : Easy-prace.cz

Profík se zkušenostmi v MaR má u nás dveře otevřené- ovládání technologie v budovách VZT, chlazení, PBZ atd.- zapisování stavů, kontrola funkčnosti technologie a drobné opravy,- zajištění odstavování technologie a činnosti dle požadavku objednavatele,- provádění pravidelné kontroly technologie vč.

zápisů - zajištění pohotovosti, řešení poruchových stavů- pracovní doba pondělí pátek Požadujeme : - SŠ / SOU - se zaměřením na elektro- Znalosti systémů MaR, elektro a zařízení TZB- Praxe v oboru- Platná zkouška č.

50 / 78 Sb. 6, 8 ( 8 případně pomůžeme pracovníkovi dodělat) Nabízíme : - mzdu od 40 000 Kč výše- Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou- Stravenky- 5 týdnů dovolené- Systém benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, 13.

plat...)Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost