Zdravotně - sociální pracovník/ce
Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o.
Mariánské Lázně, CZ
před 2 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Nemocnice Mariánské Lázně s.r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : U Nemocnice 91 / 3, Mariánské Lázně 1 (Mariánské Lázně), 35301
 • Přidáno : 5.12.2018
 • Sociální pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě péče o zdravotně postižené) :

  Místo výkonu práce : U Nemocnice 91 / 3, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned nebo dle dohody.

  Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Pracovní doba : pružná pracovní doba, jednosměnný provoz. Náplň práce : provádění sociálního šetření u pacientů a posouzení životní situace pacientů ve vztahu k onemocněním a jeho následkům, provádění sociální prevence, sestavování plánu psychosociální intervence do životní situace pacienta a jeho realizace, zajišťování sociálně-

  právního poradenství ve vztahu k onemocnění a jeho následkům, zajišťování integrace pacientů do společenského prostředí, vykonávání činností při přípravě propouštění pacientů (včetně zajištění další péče a služeb), provádění poradenství v sociální oblasti v případě úmrtí pacientů (včetně zajištění záležitostí spojených s úmrtím u osamělých zemřelých pacientů).

  Požadujeme : odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96 / 2004 Sb., profesionální přístup k plnění úkolů, iniciativa, organizační a komunikační dovednosti, praxe na obdobné pozici výhodou.

  Nabízíme : 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Kontakt pro zájemce : telefonicky anebo e-mailem.

  Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  Hrubá mzda : 30 000 35 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost