Android Developer
CLEEVIO s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem.Co od tebe očekáváme : Zvládnutá Java, Kotlin, výhodou pak RxJava, MVVM a MVP.Cit pro UI / UX a material design.

Dobrá znalost Android SDK.Schopnost učit se a získané znalosti dál rozvíjet.Touhu po vývoji dokonalých produktů.U zkušenějších kandidátů očekáváme zkušenosti s Dependency injection (Dagger2), LiveData, Room / Realm.

Znalost REST API, síťových protokolů a knihoven (Retrofit, OkHttp, ) výhodou.Pokročilá znalost GIT flow a code review.Schopnost pracovat samostatně, přesto mít týmového ducha.

Nesmíš být bačkora, co se hned sesype, protože občas se u nás dějí věci, co jinde nezažiješ, ale na druhou stranu dějí se tu věci, co jinde nezažiješ.

 • Náš Tech stack : Architecture : MVVM, MVPArchitecture Components : LiveData, ViewModel, Navigation ComponentReactive programming : RxJavaData persistence : Room, Realm, Firebase, Shared PreferencesNetworking : Retrofit 2, OkHttpDependency Injection : Dagger2Lint : Lint, DetektError tracking : CrashlyticsLogs : TimberContinuous integration and continuous delivery : Gitlab CI, Fastlane Zaměstnanecké výhody : Multisport karta, zajímavé projekty, teambuldingy, finanční bonusy, home office,kariérní růst, občerstvení na pracovišti, sick days, originální kanceláře, zahrada, přátelské prostředí, work in balanceSouhlas zaměstnavatele s modrou kartou.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost