Účetní s chutí stát se konzultantem
Asseco Solutions, a. s.
Hradec Králové, CZ
před 4 dny
source : Welcome to the Jungle

Máte zkušenosti s účtováním nebo umíte mzdy? Rádi byste vyměnili kancelářskou práci za něco dynamičtějšího? Pak pojďte pracovat na pozici Konzultanta.

Budete mít možnost využít své zkušenosti z praxe v účetní nebo mzdové oblasti a více komunikovat s lidmi. Jestli Vás láká poskytovat poradenství našim zákazníkům a svůj pracovní týden si rádi proložíte cestováním, pak hledáme právě Vás! Nemusíte se bát, pokud neznáte náš systém HELIOS.

Rádi Vás práci s HELIOSEM naučíme : -).Co Vás na pozici Konzultanta čeká : Budete poskytovat poradenství zákazníkům v oblasti účetnictví nebo mezd.

Budete se podílet na prezentaci funkčnosti našeho SW. Po úspěšném zaškolení budete implementovat informační systém HELIOS.

Naučíte se, jak vést projekty a komunikovat se zákazníky. Budete školit koncové uživatele a komunikovat s našimi zákazníky po telefonu (hotline).

Z čeho budete mít dobrý pocit : Výsledkem Vaší práce budou spokojení zákazníci, kteří chtějí používat náš informační systém HELIOS.

Díky trpělivému naslouchaní a řešení potřeb našich zákazníků, vyčarujete úsměvy na jejich tvářích.Co by Vám nemělo chybět : Znalost účetnictví nebo mzdové oblasti, platný řidičský průkaz B, nadšení a ochota se zlepšovat.

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout : Můžete se těšit na přátelskou atmosféru a skvělou partu kolegů, které jejich práce baví.

Naše firemní kultura je postavená na otevřenosti a neformálních vztazích. Záleží nám na Tvém profesním i osobním rozvoji, a proto rádi podpoříme Tvé sebevzdělávání.

Využít můžeš hodiny angličtiny či další odborné vzdělávání.Široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, 32 dní volna za rok (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 den volna navíc každé čtvrtletí pro skvělý work-life balance), pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity či firemní akce, atd.

Benefits- Mobilní telefon- Notebook- Příspěvek na penzijní / životní připojištění- Flexibilní začátek / konec pracovní doby- Stravenky / příspěvek na stravování- Dovolená 5 týdnů- Vzdělávací kurzy, školení- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas- Příspěvek na vzdělání- Možnost občasné práce z domova- Firemní akce

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost