Projektant LOP (lehké obvodové pláště)
MFS Digital CZ, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 26 minutou
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Rytířská č.p. 410 / 6, PrahaKontakt e-mail : dagmar mfsdigital.com.Požadavky : Vysokoškolské vzdělání stavebního nebo strojního zaměření.

Znalost AutoCADu (2D). Znalost Revitu. Znalost konstrukčních SW - Inventor, SolidWorks. Znalost angličtiny na úrovni středně pokročilý (B1).

Znalost češtiny na úrovni středně pokročilý. Praxe v oblasti projektování LOP min. 1 rok.Ve společnosti MFS Digital CZ s.

r.o. budete součástí týmu zkušených projektantů a konzultantů, kteří Vám pomohou rychle se odborně zdokonalovat a kariérově růst.

Budete pracovat na zajímavých a náročných lokálních i mezinárodních projektech.Hlavní pracovní náplň : projektování obvodových plášťů budov ve 2D i 3D projekčních SW.

Zam. výhody : Mobilní telefon a NB i k soukromému využití. Podpora profesního rozvoje. Možnost kariérového růstu. Firemní akce.

Lekce angičtiny na pracovišti.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost