Internship - Audit (Brno)
EY Česká republika
Prague, CZ
před 9 hodinami
source : Welcome to the Jungle

To nejdůležitější v pár větách Během auditu nejen analyzujeme čísla a informace, ale také se seznamujeme s klíčovými procesy, podnikatelskými modely, kontrolami a spolupracujeme s experty.

Zároveň se snažíme proniknout co nejhlouběji do byznysu našich klientů a přispět k transparentnosti informací a důvěře v podnikání.

Pokud jsi ještě na škole a máš zájem si vyzkoušet, jak se dělá audit v praxi, pojď do toho s námi. Získáš práci, při které poznáš spoustu odvětví, naučíš se spoustu věcí, které ti ve škole nikdo neřekne a my se postaráme, aby ti nic nechybělo.

Tvoje role v týmu Dbáme na to, aby měl každý nováček možnost vyzkoušet si různé typy auditů. Dáme ti příležitost auditovat banku, IT společnost, výrobní, farmaceutickou nebo energetickou firmu i start-up.

Ze začátku budeš pracovat spolu se zkušenými kolegy, kteří ti všechno vysvětlí a k ruce dostaneš i counselora, který tě bude provádět nejen auditem.

Postupem času poznáš dopodrobna firemní procesy a ovládneš české účetnictví i mezinárodní auditorské a účetní standardy.

Potkáš se s řediteli firem a členy boardů a naučíš se s nimi mluvit.Rádi bychom tě měli k dispozici alespoň na tři dny v týdnu (po sobě jdoucích), ale při plánování práce ti vyjdeme vstříc, abys zvládl skloubit práci, školu i osobní život.

Když ti půjde práce od ruky, určitě se domluvíme na prodloužení spolupráce.Pracujeme s moderními technologiemi, využíváme big data i robotizaci.

Přidej se k nám a budeš u toho. Petr Vácha, Partner, Audit Jak se ti odměníme Nástup 200 Kč / hod., smlouvu na HPP (zkrácený úvazek) a k tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost.

Tady je pár z nich.* iPhone a laptop k soukromým účelům.* Benefit body na cestování, jazyky, sport nebo relax.* Online lékařské poradenství Ulékaře.

cz.* Placená dovolená podle počtu odpracovaných hodin.* Přístupy do vzdělávacího portálu Udemy.com.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost