Tester
KOMIX s. r. o.
Praha-Záběhlice, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Hl.m.

Praha Kontakt : Voláková Ludmila Ing., tel. : 225 989 820, e-mail : volakova komix.cz, telefonický kontakt - po - pá od 9 : 00 -

16 : 00, osobní kontakt - Drtinova 467 / 2a, Praha 5 Jedná se o test-analytické práce v testovacím týmu zaměřené na funkční testování aplikací, tvorbu a prezentaci metodiky testování, analýzu a realizaci přípravy testovacích dat, spolupráci s vývojovým týmem při testování aplikací, přípravu, evidenci, spouštění a vyhodnocování testů.

spolupráce na návrhu architektury, návrh technologií a přípravu prototypů pro vývoj aplikací, účast na tvorbě technických částí nabídek.

Požadujeme praxi alespoň 2 roky v oboru testování SW aplikací, znalost metodiky testování, analytické zkušenosti s přípravou a realizací testování IS, znalosti ze středně velkých projektů, základní znalosti SQL, zkušenosti s programováním nebo skriptováním pro potřeby automatizace testování.

Výhodou jsou zkušenosti s automatizovanými testy v nástroji HP QTP, HP UFT, Selenium nebo Smartbear TestComplete. Jazykové požadavky : angličtina aktivní znalost slovem i písmem, ruština aktivní znalost Nabízíme práci na zajímavých projektech v kreativním týmu, možnost osobního a profesního rozvoje a odborné vzdělávání.

Nabízíme : stravenky a další benefity

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost