Recepční 4* hotel
Bellevue Hotel Services, s.r.o.
Český Krumlov, CZE
před 5 dny
source : JenPrace.cz

O nás

Jsme rozrůstající se hotelová skupina vlastnící a provozující hotely v rámci celé České republiky. V Českém Krumlově provozujeme několik hotelů ve velmi atraktivních lokalitách a dbáme na špičkové renomé.

současné době hledáme do našeho týmu schopné a ambiciózní kandidáty na pozici recepční pro jeden z našich hotelů v Českém Krumlově.

případě zájmu o nabízenou práci prosíme o zaslání životopisu v českém i anglickém jazyce s fotografií na e-mailovou adresu office rentera.cz.

Těšíme se na Vás!

Náplň práce :

  • komunikace a péče o hosty
  • udržování chodu recepce
  • administrativa
  • check-in / check-out
  • práce s PC outlook, rezervační systém Hoteltime
  • přijímání plateb hotově či kartou (pokladna, vystavování faktur)
  • komunikace s rezervačním oddělením, pokojskými a údržbou
  • doplňkový prodej kosmetiky
  • pouze denní směny
  • Co od Vás očekáváme :

  • komunikativní a pozitivní přístup
  • časová flexibilita
  • týmové založení
  • proaktivní přístup
  • znalost práce s hotelovými programy je výhodou, ne však podmínkou
  • uživatelská znalost práce s PC
  • reprezentativní vystupování
  • spolehlivost, vstřícnost a ochota
  • dobrá znalost anglického a / nebo německého jazyka, znalost dalšího jazyka velkou výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • Co Vám můžeme nabídnout :

  • práci v dynamické společnosti, která se na území České republiky stále rozrůstá
  • skvělý pracovní kolektiv
  • práce v hotelu s vysokou úrovní služeb
  • odpovídající platové ohodnocení (základní mzda + příplatky a odměny)
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • zaměstnanecké slevy na hotelové produkty a služby
  • možnost ubytování v Českém Krumlově
  • možnost sickdays
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Slevy na firemní zboží
  • Přátelské prostředí
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.