TESTOVACÍ INŽENÝR
AC Jobs
Praha hl. Město
před 7 dny

Máte zkušenosti s programováním automatizovaných testů? Láká Vás také jejich testování a hledání chyb v prototypech? Ovládáte Python nebo PERL?

Pokud ano a navíc se domluvíte anglicky, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • programování automatizovaných testů v jazyce Python, PERL
  • Design testovacích scénářů
  • Testování prototypů a analýza výsledků
  • Spolupráce s ostatními programátory
  • Co požadujeme?

  • VŠ / SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenost s programováním automatických testů
  • Zkušenosti s návrhem scénářů
  • Znalost anglického jazyka na běžné komunikativní úrovni
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené a dny volna navíc
  • Stravenky
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odměny při jubileích
  • Systém kafeterie
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Široké možnosti vzdělávání a mnoho dalších
  • Požádat