Seřizovač
Yanfeng Czechia Automotive Interior Systems s.r.o.
Planá nad Lužnicí, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Zabezpečuje optimální nastavení výrobních strojů podle výrobních postupů, kontroluje parametry stroje, zabezpečuje výměnu pracovních nástrojů, zabezpečuje postup v souladu s dokumentací, informuje engineering v případě překročení tolerancí parametrů stroje, zodpovídá za dodržování všech předepsaných postupů, technických specifikací pro stroje, výrobek a činnosti, není-

li možné specifikaci dodržet informuje nadřízeného a vyčká dalšího rozhodnutí, spolupracuje s oddělením údržby při řešení problémů .

SOU, nejlépe technického směru, základní znalosti o automobilovém anebo jiném porovnatelném průmyslu v podobné funkci, pečlivost, samostatnost, manuální zručnost.

Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, dotovaná strava, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění a další benefity. Kontakt : osobně (recepce YFAI Průmyslová 954, Planá nad Lužnicí), emailem, telefonicky.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost