Letecký mechanik AVIONIK
Aircraft Industries, a.s.
Kunovice, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

Demontáž montáž motorů, vrtulí, rádio-navigačního vybavení za účelem prvotní instalace a provádění oprav, prohlídek a odstraňování závad, kompenzace letounu, motorové zkoušky, předletová příprava a zálet nově vyrobených letounů, výměny přístrojů a agregátů apod.

SŠ vzdělání v oboru letecký mechanik, průkaz mechanika údržby letadel podle PART 66 kategorie B2, typové kvalifikace : L410 UVP, UVP-

E, UVP-E9, UVP-E20, odborná způsobilost v elektrotechnice, 4 Vyhl. 50 / 1978 Sb., praxe 1 rok, znalost RJ a AJ výhodou, ŘP "B", flexibilita, vlastní iniciativa.

prac. poměr na 1 rok. Školení, jaz. kurzy (AJ, RJ), příspěvek na stravování a bydlení, 5 týdnů dovolené, flexipassy, příspěvek na rehabilitace (pro zaměstnance vykonávající rizikovou práci), podnikové stravování, nápoje, poukázky, odměny, kontakt telefon nebo e-mail.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost