Fyzioterapeut
Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik
Pardubice, Karlova Studánka
před 4 dny
source : Hitprace

místo výkonu práce : Karlova StudánkaPožadujeme : - SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru fyzioterapie- odbornou způsobilost dle zákona č.

96 / 2004 Sb.- vítána flexibilita, samostatnost, vstřícnost- praxe v oboru není podmínkou (lze i absolvent)Nabízíme : - hlavní pracovní poměr - profesionální zázemí a stabilní zaměstnání- široké spektrum zaměstnaneckých benefitů, např.

ubytování, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci, kulturu a tělovýchovu, zaměstnanecké slevy na lázeňské procedury, firemní společensko-kulturní akce, stabilizační a jubilejní odměnyNástup dle domluvy.

Hlásit se na e-mail skokanova horskelazne.cz nebo na tel. č. 554 798 260 / 7 : 00 - 15 : 30 / , popřípadě osobně.Z : 27.4.2020

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost