Ekonom/hospodář školy
Mateřská škola, Praha 2, Slovenská 27
Praha, Czech Republic
před 12 hodinami
source : Hitprace

KONTAKT : Daňková Daniela, e-mail : slovenska seznam.czPožadované znalosti a dovednosti : Praxe v účetnictví minimálně 3 roky.

Zkušenosti se správou rozpočtu a vedení podvojného účetnictví příspěvkových organizací, znalost základní účetní a daňové legislativy.

Výborná znalost práce s PC - Office (Word, Excel), účetní program Gordic SW fa Altisima výhodou.Náplň práce : Příprava podkladů pro zaúčtovánní, Zajištění oblasti hospodářské správy příspěvkové organizace.

Zpracování účetních a statistických výkazů. Zajištění styku s bankou, FÚ, ČSSZ, zdr. pojišťovnami. Tvorba a kontrola čerpání rozpočtů.

Korespondence s dodavateli a odběrateli, zajištění spisové služby. Evidence majetku, správa FKSP.Platové zařazení podle nařízení vlády č.

222 / 2010 Sb. (katalog prací) a nařízení vlády č.564 / 2006 Sb., platový tarif bude stanoven v 9. - 10. platové třídě podle nejvyššího dosaženého vzdělání a délky započitatelné praxe.

Po skončení zkušební doby bude poskytnut osobní příplatek a příplatek za vedení.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost