Pracovníci v sociálních službách - pečovatelka
Oblastní charita Kutná Hora
Kutná Hora, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce : V pečovatelské službě : - jedná se o práci v terénu, přímo v domácnostech uživatelů z Kutné Hory a okolních obcí, ve všední dny, v případě potřeby o víkendech a svátcích- rozvoz a donáška obědů- pomoc při úkonech péče o vlastní osobu - pomoc při osobní hygieně, oblékání, pomoc při podávání jídla a pití, polohování, pomoc při použití WC- péče o domácnost klientů - úklid, nákupy, praní a žehlení prádla- doprovod k lékaři, na úřady apod.

Práce v sociálně aktivizační službě pro seniory a osoby se zdravotním postižením : - příprava a realizace aktivizačních činností pro uživatele službyDále : - administrativa související s poskytováním obou služeb (zápisy o provedených úkonech, práce s dokumentací uživatelů) a s provozem střediska- účast na poradách, supervizích, povinném vzděláváníPožadavky a osobnostní předpoklady : - trestní bezúhonnost, platné očkování proti COVIDU - výhodou- SŠ s maturitou, případně SOU- rekvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách výhodou, není podmínkou- zkušenosti s prací v sociálních službách výhodou- řidičský průkaz sk.

B a aktivní řidič PODMÍNKOU!!- ochota a schopnost poskytovat pomoc při hygieně u inkontinentních uživatelů- pochopení a kladný vztah k seniorům a osobám se zdravotním postižením- schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, trpělivost, lidský přístup, nekonfliktní povaha- práce s PC na uživatelské úrovni- ztotožnění se s posláním CharityNabízíme : - práci na plný úvazek (možnost se domluvit i na zkráceném úvazku), pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (možnost prodloužení)- flexibilní pracovní dobu, závislou na provozní době a rozpisu služeb- zaškolení a pomoc při zapracování- smysluplnou a různorodou práci- 25 dní dovolené + 2 dny ředitelského volna- možnost získání mimořádné odměny ke mzdě- mzdové ohodnocení s ohledem na zkušenosti a praxi (nástupní mzda, po zkušební době navíc osobní ohodnocení a možnost navýšení základní mzdy)- úhradu kurzů v rámci povinného vzdělávání dle zákona 108 / 2006 Sb.

 • asistence při zaučení- možnost dalšího vzdělávání, příspěvek na vzdělávání.Pokud máte chuť posílit náš tým, zašlete, prosím, Váš životopis a motivační dopis na mailovou adresu personálního pracovníka : monika.
 • pospisilova kh.hk.caritas.cz.Do předmětu uveďte : ,,VŘ - pečovatelka "Více informací o pozici poskytne : Miroslava Tomíšková, vedoucí střediska na tel. 731 598 960.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost