Praktická sestra / zdravotnický asistent
Annonce
Brno, CZ
před 6 dny

První em Pokud si dokážete představit, že.... " Váš den se běžně neskládá z akutních příjmů pacientů a adrenalinových situací, ale když nastanou, postavíte se jim čelem.

poskytujete pomoc těm, kteří ji potřebují - zejména seniorům. " děláte to, co máte rádi, a vidíte ve své práci smysl. " za Vaši práci jsou pacienti a jejich rodina vděční.

často se vám dostane poděkování také od partnerů a sponzorů, kteří oceňují rodinný přístup našeho zařízení. " jste součástí odborného týmu, se kterým dokážete dobře spolupracovat.

pracujete v menším kolektivu a každého, koho potkáte na chodbě, znáte jménem. " se dále vzděláváte a rozvíjíte, protože škála diagnóz, se kterou se u nás setkáte, je velmi široká.

Potom my dokážeme nabídnout.... " práci na plný či zkrácený pracovní úvazek podle vašich možností. " nástup dle dohody. " směnný provoz (denní : - : a noční : - : ).

práci v prostředí, které je nové, hezké, čisté a příjemné jak pro pacienty, tak pro zaměstnance. " plánujeme služby sice dopředu, ale snažíme se v případě potřeby našim kolegům maximálně vycházet vstříc.

chování férového a otevřeného zaměstnavatele. Co slíbíme, to dodržíme. A to samé očekáváme na oplátku. " možnost získání praxe v oboru včetně speciálních školení, např.

oblasti nutriční terapie, hojení chronických ran, apod. " zajímavou mzdu nad státními platovými tabulkami a osobní ohodnocení, které Vám rádi vyplatíme.

příplatky za noční směny, víkendy a svátky. Proplácíme samozřejmě přesčasy, kterým se však snažíme vyhnout. Plánujeme směny tak, abychom měli dostatek personálu, a vše tak šlo lidsky stihnout.

standardní benefity jako je týden dovolené navíc, příspěvek na stravu a Flexipassy. Pokud Vám víc vyhovuje strava přímo na pracovišti, pak je tu pro vás dotovaný oběd (výběr ze jídel).

občas se společně zajdeme pobavit, popřejeme si k narozeninám, obdarujeme se drobnostmi k různým příležitostem během roku, někdy se potěšíme živým koncertem, apod.

dobrou dostupnost zařízení a bezplatné parkování. Pokud jsme Vás zaujali a máte k tomu všemu potřebné vzdělání (min. střední zdravotnickou školu) a alespoň roční praxi u lůžka, ozvěte se nám.

Příspěvek na stravu, Flexipassy, týden dovolené navíc, osobní ohodnocení, bezplatné parkování

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost