Hospodyně v domácnostech a provozovatelé malých penzionů
Care Complex, s.r.o.
Praha-Hostivař, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : hl. m. Praha Způsob prvního kontaktu : Způsob prvního kontaktu telefonicky : ZICHOVÁ KATEŘINA Ing., tel.

použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář / POHOVOR : Rybná 716 / 24 - Staré Město - 110 00 - Praha 1 Upřesňující informace : Dobrý zdravotní stav Bezúhonnost Hmotná odpovědnost Znalost AJ Upřesňující informace : Popis pracovní náplně : a) dohled nad pracovníky zaměstnanými v domácnostech jako domácí personál b) nakupování nebo řízení nákupu zásob c) kontrola a výdej zásob d) měření tělesné teploty, podávání léků a přikládání obvazů v případě výskytu drobného poranění a méně závažných onemocnění e) zametání, vysávání, mytí a leštění podlah, nábytku a jiného vybavení f) stlaní postelí, úklid koupelen, zásobování ručníky, mýdlem a podobným vybavením g) péče o domácí zvířata a květiny, vítání hostů, přijímání telefonních hovorů, předávání vzkazů a obsarávání nákupů potravin h) příprava a vaření jídel, prostírání a uklízení stolů, podávání jídel a nápojů i) úklid kuchyní a všeobecná pomoc při kuchyňských pracích včetně mytí nádobí

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost