3D grafik / designer
Annonce
Ostrava, CZ
před 6 dny

Místo výkonu práce : Pikartská / , Ostrava - Radvanice . em. Jaká je náplň práce? - příprava D modelů, vizualizací, skic - práce s videem - střih, úpravy, natáčení - práce s animacemi - od skicy po konečné zpracování - příprava reklamních kampaní - příprava podkladů pro PR - komunikace s kolegy napříč firmou - komunikace s konstruktéry - návazné zpracování modelů z programu Solid Works Požadujeme : - SŠ / VŠ vzdělání, technický obor výhodou - aktivní znalost anglického jazyka (pokročilá) - řidičský průkaz sk.

B (aktivní řidič) - znalost práce na PC (macOS výhodou) - Adobe Creative Cloud - Cinema D, Blender, apod. - práci v sídle firmy v Ostravě Nabízíme : - zázemí stabilní a stále se rozvíjející firmy s více než -letou tradicí - teambuildingové akce pro zaměstnance - služební telefon a notebook - zajímavé platové ohodnocení až Kč Chcete být součástí našeho týmu?

tom případě pošlete svůj životopis na adresu : email s heslem "D GRAFIK / Designer". Do e-mailu, prosím, přiložte odkaz na své portfolio.

Součástí životopisu musí být následující prohlášení : "Odesláním a doručením svého životopisu souhlasím, aby RSBP spol. s r.

o., se sídlem Pikartská / , Ostrava-Radvanice, IČ : , zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení."

 • Práce s PC
 • Práce s PC - grafické programy
 • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost