Technický pracovník/ce
Technické služby Ostrava-Jih, příspěvková organizace
Ostrava, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Kpt. Vajdy 3202 / 6, Ostrava - ZábřehKontakt e-mailem.Hlavní náplň práce : Správa svěřeného majetku (sledování a zajišťování technické způsobilosti strojů, mechanizačních prostředků a budov, plánování a zajišťování údržby a běžných oprav, revizí prohlídek a prověrek technické způsobilosti svěřených zařízení)Požadujeme : Úplné střední vzdělání s maturitou, technického nebo všeobecného zaměření,řidičské oprávnění sk.

B - aktivní řidič / ka, znalost práce na PC - Word, Excel, Outlook, znalost IS Helios Green výhodou, zkušenosti s podobným zařazením výhodou.

Nabízíme : 5 týdnů dovolené, stravenky,benefity FKSP-životní a penzijní připojištění a příspěvek na volnočasové aktivity, plat je určen platovou tabulkou zaměstnanců veřejného sektoru 9.

platová třída v rozmezí 19 730,- Kč - 28 920,-Kč ( dle vzdělání a délky započitatelné praxe) + osobní ohodnocení po zapracování.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost