SENIOR STORE MANAGER - stavební a interiérové prvky
Stimul - personální poradenství
Praha-Karlín, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Pro obchodní společnost, která nově otevírá větší obchodní plochu a prodává stavební a interiérové prvky, hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici : SENIOR STORE MANAGER - stavební a interiérové prvky Budete mít za úkol vedení velké prodejny určené pro koncové zákazníky a dále rozvoj prodeje i do stavebního sektoru.

Mezi hlavní úkoly bude patřit : péče o provozní záležitosti prodejny - personál, zboží, skladové zásoby, objednávky apod.

technické poradenství pro personál i zákazníky plnění plánovaného obchodního obratu otevírání dalších prodejních kanálů se zaměřením na B2B produktová podpora Možnost využít zkušenosti z retailového prodeje, nebo prodeje B2B ze segmentu stavebnictví, DYI nebo vybavování interiérů.

Požadujeme : SŠ obchodní nebo jiná obchodní praxe z technického retailu výhodou praxe ve vedení obchodníků nebo menšího obchodního týmu uživatelská znalost práce na PCNabízíme : nově zřízená prodejní plocha velmi dobrá dostupnost na metru super produkty s dobrou kvalitou i cenou příležitost pro seberealizaciVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost