Střihač
RSF Elektronik spol. s r.o.
Stříbro, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Požadavky : vzdělání SŠ / SOU technického směru výhodou, manuální zručnost, přesnost a preciznost, uživatelská znalost práce na PC, orientace ve výrobní dokumentaci, spolehlivost, flexibilita, odpovědný přístup a schopnost pracovat v týmu.

Pracovní náplň : obsluha a seřizování střihacích, odplášťovacích, stáčecích i potiskovacích strojů, nastavení parametrů výrobních linek, následná kontrola stavu a kvality produkce na příslušném stroji, provádění údržby nástrojů na svěřeném zařízení.

Zaměstnanecké výhody : příjemné pracovní prostředí, nadstandartní přesčasové příplatky, odměna za docházku, prémie, roční bonus na dovolenou a Vánoce, odměna až 10.

000 Kč za doporučení nového zaměstnance, dotované závodní stravování, vlastní autobusová doprava z Horšovského Týna, Přeštic, Plzně a Plané, příspěvek na dopravu, náborový příspěvek 10.000 Kč

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost