Pomocní dělníci ve výrobě v oddělení kvality
Green Valley, spol. s r.o.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Vinohradská č.p. 29 / 93, Vinohrady, 120 00 Praha 2KONTAKT : Šárka Vacíková, tel. : 777219901, e-mail : consultant billancpartners.

comNáplň práce : - Kontrola kvality dílů dle norem nastavených společností- Technické zajištění vizuální kontroly, opravy a třídění dílů- Zabezpečení kvality, zejména pak ve vykonávání vizuální kontroly, oprav, třídění, logistických služeb převážně v oblasti automobilového průmysluPožadujeme : - Porozumění českému jazyku- Manuální zručnost- Smysl pro detail, dobré rozpoznání barev- Ochotu pracovat v třísměnném provozu- Ochotu pracovat i noční směny- Spolehlivost- Dochvilnost- Samostatnost- FlexibilituNabízíme : - Finanční ohodnocení 100 - 125 Kč čistého na hodinu- Možnost vysokých výdělků a odměn dle výkonu- Jistotu a dlouhodobou spolupráci- Zajímavou práci v mezinárodní firmě v oblasti automobilového průmyslu- Důkladné zaškolení- Příjemný a přátelský kolektiv

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost