Skladník/skladnice *
PWO Czech Republic a.s.
Valašské Meziříčí, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

SKLADNÍK / SKLADNICE *POŽADUJEME : Manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost, odolnost vůči stresu a fyzickou zdatnost.

NÁPLŇ PRÁCE : Balení dílů do přepravek a krabic dle balících předpisů. Odepisování přebalených dílů ze skladových zásob v systému SAP.

Hlášení objemu odvedené práce do systému BDE. Manipulace s díly pomocí ručně vedeného elektrického vozíku. NABÍZÍME : 25 dní řádné dovolené, 3 dny tzv.

zdravotní dovolené, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce, příspěvek na dojíždění do zaměstnání, příspěvek na stravování, nadstandardní příplatky za směnnost a za práci o víkendech, příspěvek k životnímu jubileu, stabilizační odměna za odpracovaná léta ve společnosti ve formě poukazu na rekreační, léčebný či wellness pobyt, poskytování firemních půjček, zvýhodněné telefonní tarify pro zaměstnance, úhrada očkování proti sezónní chřipce, elektronická benefitní karta, kulturní, společenské a sportovní akce pro zaměstnance, roční odměna (bonus).

PRVNÍ KONTAKT : Paní Pobořilová Lucie, tel. : 735 766 048 nebo e-mailem na prace pwo.czov. 10.5.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost