PROCESNÍ INŽENÝR
AC Jobs
Svitavy
před 29 dny

Chcete vidět, jak vám nový produkt roste pod rukama ? Máte v malíčku výrobní technologie? A co angličtina? Ano? Pak právě vy jste ten, koho hledáme! Do týmu hledáme kolegu na pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA!

Pracovní náplň

  • řízení a provádění technických a procesních záležitostí
  • optimalizace výrobních procesů
  • řízení zlepšování produktivity a kvality
  • Co požadujeme?

  • min. SŠ s maturitou strojírenství
  • komunikativní znalost AJ
  • znalost výrobních procesů
  • znalost práce v programech MS Office
  • Co nabízíme?

  • stabilitu nadnárodní společnosti
  • příspěvek na dopravu
  • pružnou pracovní dobu
  • další finanční bonusy
  • místo výkonu práce : okres Svitavy
  • Požádat