Koordinátor/ka finanční spolupráce
Nevypusť Duši, z. s.
Prague, CZ
před 6 hodinami
source : Welcome to the Jungle
 • Jsme organizace, která už 5 let ukazuje Česku, jak pečovat o duševní zdraví. Hledáme někoho, kdo nám pomůže zvyšovat náš dopad, realizovat naši vizi a pro její podporu bude utvářet silná partnerství.
 • Jsi to ty? Pomoz nám dokázat víc a staň se koordinátorem nebo koordinátorkou finančních spoluprací pro Nevypusť duši!*## Co budeš mít na starosti?

  budeš komunikovat s lidmi z nadací, komerční i veřejné sféry , zajímat se o jejich vize a potřeby a představovat jim naše cíle a plány* ve spolupráci s ředitelkou budeš hledat a oslovovat nové potenciální partnery a budovat s nimi vztahy o naše partnery budeš dlouhodobě pečovat* naše aktivity a jejich dopady budeš prezentovat partnerům a dárcům* ve spolupráci s ředitelkou a projektovou manažerkou budeš tvořit fundraisingovou strategii (fundraisingový plán, rozpočty či strategii péče o dárce)

 • budeš se podílet na vypracování grantových žádostí ## Co ti nabízíme? pestrou a smysluplnou práci v mladém týmu, který má chuť pomáhat* pracovní místo v kanceláři v centru Prahy* příležitost podílet se na změně péče o duševní zdraví v ČR dynamické a přátelské prostředí se smyslem pro humor* flexibilní pracovní dobu* možnost dalšího vzdělávání a profesního a osobního růstu* spoustu zajímavých a inspirativních setkání* 0,5 úvazek s možností navýšení na plný úvazek* plat odvíjející se od tvé kvalifikace a praxe* 5 týdnů dovolené & 3 dny sick-leave* důvěru při práci a rozhodování, když bude všechno klapat
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost