Hypotéční, úvěrový a finanční poradce
Leona Šrámková
Nový Jičín, CZ
před 14 hodinami
source : Easy-prace.cz

z : 9.8.2019Náplň práce : Poskytování dlouhodobého servisu stávajícím klientům České pojišťovny a.s.. Zpracovávání nabídek a agendy spojené s obchodní činností.

Požaduji : min. SŠ s maturitou, chuť učit se novým věcem a kariérně růst. Příjemné vystupování a proklientský přístup. Nabízím : Nadstandardní platové ohodnocení fix + provize, podpora při startu až 132.

000 Kč. Po zaškolení možnost práce na obchodní pobočce. Zázemí a know-how nejsilnější společnosti na pojistném trhu. Profesionální systém vzdělávání.

Příležitost pro osobní i kariérní rozvoj. Příjemný kolektiv a zázemí. Zaměstnanecké výhody : Slevy na firemní produkty, zvýhodněný tarif na volání.

Kontakt : Leona Šrámková EFA, telefonicky na č. : použijte odpovědní formulář, písemně na e-mail : použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost