Pracovník úklidu (uklízeč/ka, pomocník)
SEŽEV chráněná dílna s.r.o.
Karlovy Vary, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt : Cutiňo Cordero iveta, tel. : 720 952 382, e-mail : cordero sezev-facility.cz (8,00 - 15,00 hod)Pracovní pozice pouze pro OZP.

Pobočka KPÚ, Chebská 48 / 3, Karlovy Vary, budova AJedná se o úklid kanceláří, chodeb, schodiště, kuchyňky, sociálního zařízení a skladu, který probíhá 3x v týdnu (PO, ST, PÁ) na pobočkách v KV.

Karlových Varech bude úklid probíhat v odpoledních hodinách od 15 : 00 do 18 : 00 hodin. Pracovní doba se může posunout / upravit dle potřeb zaměstnavatele.

Požadujeme dochvilnost a pracovitost. Je nutné přesně dodržovat nástup na směnu. Nové zaměstnance s pracovními postupy seznámíme a zaškolíme.

Po zapracování možnost osobního ohodnocení. Pracovní smlouvy se uzavírají na 1 rok s možností prodloužení. Jedná se o jednosměnný provoz.

Je nutné prvotně zavolat a domluvit si čas a konkrétní místo osobní schůzky.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost