ASISTENT/KA - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE
Project A plus, s.r.o.
Turnov
před 6 dny
source : Hitprace

Popis činností : -asistentka, asistent jednatele a projekčního týmu, administrativní činnosti recepce (telefony, korespondence, zpracovává firemní poštu, organizuje kompletaci a archivaci výtisků projektů a dokumentů)-zajišťuje chod kanceláře, zabezpečuje veškerou administrativní agendu společnosti -kompletace projektů (razítka, popisky, kopie, desky,.

 • nákupy materiálu, správa majetku, apod.-jednání s orgány státní správy a samosprávy, -odpovídá za datovou schránku-příprava podkladů pro účetní, komunikace s účetní-zajišťuje správu nemovitostí -zajišťuje občerstvení pro návštěvy, udržuje zázemí kuchyňkyPožadavky na kandidáta : -SŠ vzdělání s maturitou -praxe v administrativě-znalost práce na PC (např.
 • MS Office na solidní uživatelské úrovni (Excel, Word, PowerPoint)-ŘP. skup. B - aktivní řidičOsobnostní předpoklady : -schopnosti verbální i písemné komunikace-flexibilita, samostatnost, pracovní nasazení a aktivní přístup-spolehlivost a zodpovědnost -příjemné a kultivované vystupování-schopnost týmové práce, dobré organizační schopnosti-ochota se trvale vzdělávatpráce v příjemném kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení s možností růstu, příspěvek na stravenkykontakt : e-mailem

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost