Prodavač/ka - Florista/ka
Peter Hromják
Kutná Hora, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce :

Hledáme nové prodavačky do našich květinářství. Jedná se o klidnou samostatnou práci v příjemné atmosféře mezi rostlinami.

Vaším úkolem bude starat se o rostliny v obchodě, nabízet a prodávat zákazníkům různé zboží týkající se rostlin, ale také vazba a aranžmá květin.

Pobočky :
  • Kutná Hora
  • Požadujeme :

  • Základní znalosti ohledně pokojových rostlin
  • Schopnost komunikovat se zákazníky
  • Pracovitost a spolehlivost
  • Výhodou bude :

  • Vyučení v oboru
  • Praxe v oboru
  • Znalost pokojových i venkovních rostlin
  • Znalost vazby a aranžmá
  • Maturita
  • Znalost anglického jazyka
  • Co vám můžeme nabídnout :

  • Zaškolení
  • Nástup ihned
  • Možnost výkonnostních prémií
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Klidné pracovní prostředí
  • Po 3 letech práce na dobu neurčitou
  • Plat :

    21 000 - 28 000 Kč hrubého měsíčně

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.