MONTÉR - ZÁMEČNÍK / MONTÉRKA - ZÁMEČNICE
ELEKTRO-COMP spol. s r.o.
Česká Skalice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Montážní práce na konstrukcích rozvodných sítí vysokého a nízkého napětí.Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). V případě spolehlivé práce bude smlouva prodloužena na dobu neurčitou.

Zaměstnání vhodné i pro absolventy.Hrubá měsíční mzda od 16600,- Kč do 26000,- Kč. Výše mzdy bude stanovena dle praxe a zkušeností v uvedeném intervalu.

Požadavky : vyučení v technickém oboru.Zaměstnanecké výhody : stravenky, možnost osobního rozvoje a dalšího vzdělávání, získání odborných kvalifikací.

Zaměstnavatel zajistí ubytování pro zaměstnance ze vzdálených lokalit a zahraničí.Kontakt - Ing. Dyntera Michal, tel. : použijte odpovědní formulář (od 08 : 00 hod.

do 18 : 00 hod.), e-mail : použijte odpovědní formulář (zaslání životopisu).Místo výkonu práce : Maloskalická 68, 552 03 Česká Skalice.*

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost