Technický dozor (TDI)
Arcadis
Prague, Prague, Czechia
před 1 dnem

Job Requirements

Arcadis Czech Republic je pobočkou přední globální konzultantské společnosti působící na místním trhu především v oboru stavebních investic a staveb.

Na českém a slovenském trhu dlouhodobě poskytujeme služby v oblasti Projektového řízení, TEDD a Sustaninability certifikací především na administrativní budovy, logistické a průmyslové objekty a hotely.

Opakovaně jsme byli oceněni jako nejlepší firma roku v oblastech Projektového řízení, Technického poradenství a Certifikací budov.

Za našimi úspěchy stojí především práce našich lidí, kterých si velmi vážíme.

Hledáme do svého týmu kolegu na pozici Technický Dozor (TDI) pro naše projekty, abychom pokryli naši silnou a rostoucí poptávku.

Náplň práce :

  • spolupráce s celým týmem projektového řízení, zejména s projektovým manažerem, při kontrole a vyhodnocování časových harmonogramů projektu a s cenovým konzultantem při vyrovnávání plateb dodavateli
  • dohled nad dodržováním technických požadavků stanovených zákonem a předpisy, použitelnými technickými normami a požadavky na veškerá povolení
  • dohled nad dodržováním zásad bezpečnosti práce, protipožární ochrany a ochrany životního prostředí
  • kontrola projektové dokumentace, kvality dodávek a prací a dodržování technologických postupů, průběhu zkoušek a testů všech důležitých prací a dodávek
  • organizace procesu evidence a kontroly odstraňování vad a nedodělků
  • účast na projektech technický auditů budov (Technical Due Dilligence)
  • Požadujeme :

  • odbornou znalost technických aspektů výstavby budov ideálně doloženou autorizací
  • praxi v oblasti pozemních staveb komerční výstavba (výstavba / fit-out : administrativní budovy / hotely, rekonstrukce památkových objektů, výstavba / rekonstrukce : průmyslové stavby / logistická centra, nákupní a obchodní centra..ne bytová výstavba)
  • flexibilní přístup, týmového ducha
  • systematičnost, přesnost a orientaci na výsledek
  • dobré analytické a komunikační dovednosti
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • Nabízíme :

  • Možnost kariérního růstu, rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Pozici s vysokým stupněm samostatnosti a seberealizace
  • Příležitost pracovat s různými disciplínami v rámci týmu i v rámci celé společnosti Arcadis
  • Spolupráci na významných projektech pro české i mezinárodní klienty
  • Moderní kanceláře v centru Prahy
  • Čtvrtletní bonusy, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • Jazykové kurzy a vzdělávací programy a další výhody
  • Nástup dohodou
  • LI-MS1

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.