Vývojáři softwaru
MSD Czech Republic s.r.o.
Praha-Hostivař, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Prahakontakt : Hošková Jana, e-mail : použijte odpovědní formulářNa tuto pozici hledáme kandidáta, který bude pracovat jako vývojář (technický analytik), bude provádět analýzu a navrhovat řešení komplexní infrastruktury a aplikačních výpadků a pravidelně analyzovat technické dotazy.

Kandidát musí být srozuměn s technickými procesy v prostředí, v němž se pohybuje, bude zodpovědný za technickou konfiguraci a údržbu aplikace Archer.

Kandidát má dostatečné technické znalosti pro spolupráci s vývojářskými týmy a pro výkon GxP validace pro řešení všech fází SDLC.

Požadujeme zkušenost s nasazováním aplikací do provozu (implementace rozšiřujících balíčků) a znalost Atlassian technologií (JIRA, Confluence).

Znalosti ITIL, KPIs Application monitoring, Geneos tool, UC4 logs, Web Services, IIS, Even View a API výtány. Znalost anglického a srbského jazyka na aktivní profesní úrovni je nezbytná.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost