geodet/ka
Elmoz Czech, s.r.o.
Hlavní město Praha, Benešov
před 10 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště BenešovRozšiřujeme tým geodetů. Náplň práce : geodetické práce v terénu, zaměření pro projekt, dokumentace skutečného provedení stavby, zpracování dat.

Požadujeme : SŠ / VŠ, samostatnost, organizační schopnosti, ŘP sk. B, znalost práce na PC.Nabízíme : HPP (možnost i na ŽL), zaučení, velmi dobré finanční ohodnocení dle praxe, kvalifikace a zkušeností s dalším růstem závislým na výsledcích, zaměstnanecké benefity, profesní rozvoj.

Nástup je možný dle dohody. Pracoviště : Benešov.Bližší informace Vám ráda předá Jitka Marková, tel. : 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese : personalni elmoz-czech.

cz.Stravenky, 5. týden placeného volna, příspěvek na dovolenou, slevu v našem autoservisu, permanentky na sport i kulturu atd.).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost