Úklidový pracovník
RALYO s.r.o.
Praha
před 13 hodinami
source : Hitprace

MVP : kanceláře v ulici Opletalova, Praha 1 Kontakt : Yvona Herodková, tel. 734148486 (9 : 00-12.00), mail : prace cistociste.

czChráněné pracovní místo vymezené Úřadem práce pro osoby OZP-INVALIDNÍPracovní doba je 4 hodiny Požadujeme - ÚKLIDOVÉ PRÁCE : Luxování, vytírání, leštění skleněných ploch, úklid kuchyňky,toalet a umýváren.

Očekáváme od Vás kladný vztah k úklidu a spolehlivost. Zkušenosti v oboru jsou velice vítány.FINANČNÍ OHODNOCENÍ : Nabízíme nástupní mzdu 8.

500,- / měsíc (pracovní poměr). V případě kvalitně odvedené práce a spokojenosti klientů finanční odměny formou osobního ohodnocení na základní mzdu.

Nástup je možný ihned.Klademe důraz na osobní přístup k zaměstnanci, mimořádné odměny za pracovitost.PRÁCE U NÁS JE JAK DĚTSKÉ HŘIŠTĚ, PRACUJEME ČISTOČISTĚ.

Společnost RALYO s.r.o. je poskytovatelem služby ČistoČistě.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost