! TOP NABÍDKA ! ELEKTRIKÁŘ / 1 SMNA / NÁBOROVÝ PŘÍSPVEK 10 000 KČ ! Mělník a okolí !
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kralupy nad Vltavou, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Jste zkušeným elektrikářem s platnou vyhláškou 50 min. 5? Nebo čerstvým absolventem který by chtěl plně rozvíjet svůj potenciál v mezinárodní společnosti se světovým jménem?

TAK HLEDÁME PRÁV VÁS!Co Vám nabízíme?-Náborový příspěvek 10 000 Pracoviště dobře dostupné MHD / vlakem.-2x ročně prémie navíc.

 • Výkonnostní prémie.-Prémie za bezchybnou docházku.-20 + 4 dny dovolené.-Příspěvek na penzijní připojištění.-Příspěvek na stravování stravenky v hodnotě 100-.
 • Pracovní doba PO PA 17 : 00Jakou pozici u nás budete zastávat?- Opravovat výrobní stroje a zařízení ve výrobní firmě extruze plastů.
 • Na základě technické dokumentace zapojovat výrobní stroje.- Lokalizovat chyby výrobních strojů.Co od Vás očekáváme?-Vyučení v oboru a platnou vyhlášku 50 min.
 • 5-Orientace v technické dokumentaci-Uvítáme i zkušenější kolegy nad 50 letVzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost