(117-148 Kč/h) Pohodová brigáda na prodejně TESCO – volba směn a výplata týdně!
HTP invest s.r.o.
Uherské Hradiště
před 6 dny
source : Hitprace

Informace

Znáte ten pocit, když jdete do obchodu pro svou oblíbenou čokoládu a . ona je vyprodaná?! Zpříjemněte ostatním nákupy a zaslužte se o to, že každý zákazník vždy najde na prodejně veškeré zboží, pro které si přišel.

Hledáme brigádníky na prodejnu TESCO-Uherské Hradiště na doplňování zboží do regálů a markování. Jedná se o pohodovou brigádu.

Nebudeme vás zavírat do skladu, kde je váš nejlepší kámoš pytlík od svačiny. Naopak! Po celou dobu směny se pohybujete na prodejní ploše a tak když vás zákazník požádá o pomoc, poradíte, pomůžete, zkrátka náš zákazník, náš pán, znáte to. : )

A teď to nejlepší - sami si určíte dny, které budete chodit na brigádu. Směny nabízíme každý den v časech 06 : 00-14 : 00 nebo 14 : 00-22 : 00.

Upřednostníme zájemce o dlouhodobou a pravidelnou brigádu. Domluvíme se ale i se zájemci, kteří mohou chodit jen na pár směn týdně.

Peníze posíláme hned v úterý za předešlý týden. Jakože fakt, na měsíční čekačky na peníze u nás rovnou zapomeň.

Co od vás očekáváme

 • Potravinářský průkaz
 • Co vám nabízíme

 • Flexibilní volba směn
 • Odměnu každý týden rovnou na bankovní účet
 • Podporujeme kariérní růst. Doplňování zboží rozhodně nemusí být finální pozice.
 • Pohodový tým
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost