LEAN SPECIALIST
AC Jobs
Plzeň-jih
před 5 dny

Jste technicky vzdělaný a v nástrojích štíhlé výroby se orientujete? Máte zkušenosti s jejich aplikací a máte za sebou praxi ve výrobní společnosti?

Domluvíte se anglicky či německy a hledáte změnu prostředí? Pak hledáme právě Vás. Neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Prosperující mezinárodní společnost přijme do svého týmu kolegu na pozici : LEAN SPECIALIST (34.000 38.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace procesu neustálého zlepšování
  • Hledání řešení pro zefektivnění výroby
  • Spolupráce na plánování a optimalizaci zdrojů
  • Ověřování účinnosti nápravných opatření
  • Školení kolegů v rámci neustálého zlepšování
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání strojírenského směru
  • Komunikativní znalost angličtiny / němčiny
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • Znalost nástrojů štíhlé výroby
  • Schopnost motivovat pracovníky
  • Co nabízíme?

  • Zázemí silného mezinárodního koncernu
  • Příspěvek na stravování
  • Prostor pro osobní i profesní růst
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu : okolí Plzně
  • Požádat