TESTER / ELEKTRO
B E K O Engineering, spol. s r.o.
Liberec, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Co bude náplní tvé práce?- Tvorba testovacích plánů a samotné testování elektroniky vozu- Plánování testovacích jízd- Testovací jízdy v provozu i v laboratorních podmínkách- Analýza chyb a návrhy nápravných opatření- Návrhy kreativních řešení- Spolupráce s konstrukcí- Tvorba projektové dokumentace- Komunikace s dodavateliCo by měl náš tester umět?

 • min. úplné SŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika výhodou)- AJ nebo NJ na mírně pokročilé úrovni- zájem o automobilový průmysl- řidičský průkaz sk.
 • B- Vhodné i pro absolventyJsi absolvent a nemáš ještě tolik zkušeností? Neměj obavy, u nás má každý dveře otevřené. Jsme totiž týmoví hráči a našim kolegům se věnujeme nejen při nástupu.

  Co ti můžeme nabídnout?- možnost služebních cest do zahraničí- individuální finanční ohodnocení - odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)- příjemné pracovní prostředí- firemní bonusy (flexibilní pracovní doba, flexipasy, stravenky, jazykové kurzy, teambuildingy, )Hlásit se e-mailem

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost